Με ένα κωμικό δράμα, που περιγράφει εύστοχα το ότι το 1971, ακόμη στην Ελβετία δεν ψήφιζαν οι γυναίκες(!), συνεχίζονται οι προβολές της Κινηματογραφικής Λέσχης Τρικάλων. Η ταινία με τον αποτυχημένο μεταφραστικά ελληνικό τίτλο «Γυναίκες για όλα» (το έργο μεταφράζεται σε «Η Θεία Τάξη») προβάλλεται τη Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου 2019 από την Κινηματογραφική Λέσχη Τρικάλων, και θίγει την ουσία των αλαλγών (ή των μη αλλαγών) στην κοινωνία.
Ελβετικό κωμικό δράμα για τον αγώνα των γυναικών
![](https://www.3kalanews.gr/wp-content/uploads/wordpress/SINEMA-25.gif)