Την επιθυμία του να συνδράμει την Περιφέρεια Θεσσαλίας και το νέο Περιφερειάρχη Δημήτρη Κουρέτα εξέφρασε ο Ολυμπιονίκης Νίκος Κακλαμανάκης. Μετά από συνεννόηση με τον εκλεγμένο περιφερειάρχη Θεσσαλίας, ο Νίκος Κακλαμανάκης θα προσφέρει τις υπηρεσίες του ως άμισθος σύμβουλος της Περιφέρειας, σε ζητήματα Ολυμπιακής Παιδείας και Εθελοντισμού.
Ο Νίκος Κακλαμανάκης θα προσφέρει τις υπηρεσίες του ως άμισθος σύμβουλος της Περιφέρειας
![](https://www.3kalanews.gr/wp-content/uploads/wordpress/KOURETAS-1-1.jpg)