Ο Δήμαρχος Καλαμπάκας κος Χρήστος Σινάνης και ο Αντιδήμαρχος κος Κώστας Ράντος υποδέχτηκαν σήμερα το πρωί στο Δημαρχείο πολυπληθή αντιπροσωπεία είκοσι οκτώ Ισραηλινών φοιτητών τουριστικών επαγγελμάτων του Κολλεγίου Hadassah και του Πανεπιστημίου Ben-Gurion University of the Negev της Ιερουσαλήμ συνοδεία καθηγητών τους στα πλαίσια εκπαιδευτικής εκδρομής στην Ελλάδα και ειδικότερα στην περιοχή των Μετεώρων .
Ισραηλινοί Φοιτητές στο Δημαρχείο Καλαμπάκας
![](https://www.3kalanews.gr/wp-content/uploads/wordpress/ISRAIL1.jpg)